Elektrooniline ukselukk ID Lock 150

15.03.2021

Elektroonilise ukselukuga nagu ID Lock 150, võid unustada võtmed. Tere tulemast võtmeteta maailma.

Kujuta ette järgmisi olukordi:

Ärkad üles, lähed hommikusele sörgile ja võtmed ei hõõru taskust su jalgu.

Koduabiline tuleb maja koristama, kui oled ise tööle läinud, ta saab uksest sisse oma koodiga. Võtmeid pole vaja lillepotti või mujale enam peita.

Lapsed saavad koolist tulles uksest sisse koodiga või oma õpilaspiletiga, mida on võimalik programeerida ukse avamiseks. Võtmed ei saa ära kaduda ja neid ei ole vaja otsida kooliteelt.

Üks lukk – mitu võimalust avamiseks

ID Lock 150 lukuga, võiks kõik järgnev olla igapäevane. Elektrooniline mootorlukk annab sulle kontrolli, kes su majja pääseb, ilma et peaksid jagama võtmeid. Selle asemel kasutate hoopis koode.

Võimalus on kasutada ka RFID tag-e, mis on alternatiivne variant võtmele ja koodile. Asetades kiibi lihtsalt vastu esipaneeli ukse lahti lukustamiseks.

Tee oma lukk “targaks”

Ühendades targakodu lahendusega, on võimalusi isegi rohkem. Võimalus lukustada ja lahti lukustada ust, kui ise oled kontoris. Lukk teavitab sind, kui lapsed on koolist koju jõudnud. Saad lisada koode.

Et liita lukk targakodu lahendusega, on vaja lisada Z-wave või Zigbee moodul*, mis asetub lihtsalt luku sisemisse paneeli. Lisaks on vaja lukk ühendada GATEWAY-ga**, et saaskid juhtida lukku vastava rakendusega.

Sinu kodu – Sina otsustad

Lühidalt saad sa kasutada ID Lock 150 eraldiseisva lukuna – ilma ühendamata targakodu lahendusega. Või saad selle siduda om a kodu juhtimisega. Lukk on ühildatav mitme platvormiga, millest saate välja valida täpselt sellise, mis teile sobib.