ID Lock soovib, et teil oleks kliendina vabadus. Vabadus valida enda ja teie kodu jaoks parim lahendus. Olgu see elektrooniline ukselukk, ühendus häirekeskusega või nutikodu lahendus – see on teie valik. Teie vabadus!

Erinevate funktsioonidega lahenduses vajate väravat, mis räägib sama keelt nagu näiteks teie ukselukk. Z-Wave mooduli kasutamine ID Lock 150-s avab täiesti uue võimaluste ja funktsioonide maailma ning see muutub ainult suuremaks!

ID Lock tervitab kõiki arendama integreerimist meie ukselukuga ning seda võimaldavate väravate ja häirekeskuste loend kasvab pidevalt. Oleme kindlad, et olete mõlemad võimelised kõigi võimaluste seas orienteeruma. Samuti oleme täiesti kindlad, et soovite valida just teile sobiva!

Soovime, et teie ID-lukk oleks ukse avaja. Ukseava võtmeta argipäevaks, aga ka millekski muuks! Milline häire lahendus on teie jaoks parim? Milliseid funktsioone oma kodus soovite? Kuidas ID Lock seda teie jaoks võimaldab?

Kuigi see on “pooleliolev töö”, oleme loonud lihtsa maatriksi, mis näitab, millised süsteemid töötavad ID Lockiga ja millised funktsioonid on erinevates süsteemides. See pole staatiline ülevaade, see kasvab ja laieneb kogu aeg! Põhimõtteliselt töötab iga süsteem, mis kasutab Z-Wave moodulit, kuid maatriksist leiate meie poolt testitud lüüsid ja häiresüsteemid.

NB! Allpool toodud ülevaade kajastab meie testide tulemusi nende sooritamise ajal. Erinevate konfiguratsioonide ja pidevate muudatuste tõttu ei saa ID Locki pidada vastutavaks teie samade tulemuste saamiseks ja me ei nõustu kolmandate osapoolte lahenduste ja ID Lock 150 toimimisega seotud funktsioonide eest.

* Siin tähistab indeks Z-Wave indeksit. See erineb lukustusindeksist ja Z-Wave mooduli erinevates versioonides. Vaadake meie klienditoe saidi Z-Wave kasutusjuhendit.